GODZINY OTWARCIA: PN.-PT. od 12 do 20, SOB. od 10 do 20, NIEDZ. do 10 do 18

Dzięki Wam mieliśmy cudowne wakacje. Wszyscy naprawdę dobrze się bawiliśmy. Mam nadzieję, że uda nam się przyjechać do Was w przyszłości. Chętnie polecę Was swoim znajomym.
Oleg

Bardzo dziękuję Państwu za zorganizowanie nam zgrupowania, za pyszne jedzenie i Państwa pro-klienckie podejście. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i zachwalali jedzenie i miejsce. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Magdalena

Szanowna Pani Lidio,
chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za wspaniałą organizację naszego przyjęcia. Zarówno my, jak i nasi goście jesteśmy bardzo zadowoleni z menu, oprawy i fachowej obsługi kelnerskiej. Wszystko przebiegło bezproblemowo i z pewnością będziemy polecać Karczmę innym nowożeńcom:) Dziękujemy Pani za profesjonalne czuwanie nad każdym detalem :)
Patrycja i Adam

Serdecznie dziękuję Szanownej Pani za piękne i uroczyste przygotowanie spotkania w „Karczmie Parchatka” dla Kadry i Pracowników Wojska Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego i Szkoły Podoficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa gościnności. Proszę przyjąć serdeczne życzenia kolejnych sukcesów w dziedzinach hotelarstwa i gastronomii.
płk dr inż. Zbigniew Ciołek

 

W poniedziałek mieliśmy przyjemność gościć u Państwa z krótką, ale jakże smaczną wizytą. Jeszcze dzisiaj wspominaliśmy szczególnie przepyszną zupę grzybową i kluseczki :) Dziękujemy raz jeszcze, także za przemiłe przyjęcie. Koleżanki pytały mnie, jak takie miejsce znalazłam :)
Ela z Kalisza

Nasi goście pozostają pod ogromnym wrażeniem Państwa kuchni. Było pysznie i okazale. Bardzo dziękujemy za wspaniałe podjęcie grupy.
Halina Dyczkowska - interleones

Bardzo dziękujemy za miłe i wyrozumiałe przyjęcie nas w Parchatce.
Zespół Szkół nr 83 w Warszawie im. Marii Dąbrowskiej

Dziękujemy za wyżywienie. Szczególne podziękowania dla Pani Lidii za uwzględnienie diety w jadłospisie. Polecam wszystkim zatrzymać się zanim dotrą do Kazimierza Dolnego.
Wojciech

Kontakt

+48 81 888 43 04

+48 516 750 040

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz dane kontaktowe

Przejdź na stronę Stoku Narciarskiego PARCHATKA

Nordic walking

Nordic walking

Rowery

Rowery

Wąwozy lessowe

Szlaki turystyczne

Off Road

Wyprawy Off Road