GODZINY OTWARCIA: PN.-PT. 10 - 21, SOB. 8 - 21, NIEDZ. 8 - 20

Dziękujemy serdecznie za wspaniałą imprezę osiemnastkową. Nasz syn Antek oraz zaproszeni goście byli bardzo zadowoleni. Okrzyknęli tę imprezę jako imprezę roku. Jedzenie wyśmienite, ogromne wrażenie zrobiła na wszystkich sala oraz okolica. Dziękujemy za moc wrażeń i emocji. Będziemy polecać Państwa wspaniałą karczmę na właśnie takie piękne uroczystości.
Joanna Mańkowska

Dzięki Wam mieliśmy cudowne wakacje. Wszyscy naprawdę dobrze się bawiliśmy. Mam nadzieję, że uda nam się przyjechać do Was w przyszłości. Chętnie polecę Was swoim znajomym.
Oleg

Bardzo dziękuję Państwu za zorganizowanie nam zgrupowania, za pyszne jedzenie i Państwa pro-klienckie podejście. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i zachwalali jedzenie i miejsce. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Magdalena

Szanowna Pani Lidio,
chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za wspaniałą organizację naszego przyjęcia. Zarówno my, jak i nasi goście jesteśmy bardzo zadowoleni z menu, oprawy i fachowej obsługi kelnerskiej. Wszystko przebiegło bezproblemowo i z pewnością będziemy polecać Karczmę innym nowożeńcom:) Dziękujemy Pani za profesjonalne czuwanie nad każdym detalem :)
Patrycja i Adam

Serdecznie dziękuję Szanownej Pani za piękne i uroczyste przygotowanie spotkania w „Karczmie Parchatka” dla Kadry i Pracowników Wojska Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego i Szkoły Podoficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa gościnności. Proszę przyjąć serdeczne życzenia kolejnych sukcesów w dziedzinach hotelarstwa i gastronomii.
płk dr inż. Zbigniew Ciołek

 

W poniedziałek mieliśmy przyjemność gościć u Państwa z krótką, ale jakże smaczną wizytą. Jeszcze dzisiaj wspominaliśmy szczególnie przepyszną zupę grzybową i kluseczki :) Dziękujemy raz jeszcze, także za przemiłe przyjęcie. Koleżanki pytały mnie, jak takie miejsce znalazłam :)
Ela z Kalisza

Nasi goście pozostają pod ogromnym wrażeniem Państwa kuchni. Było pysznie i okazale. Bardzo dziękujemy za wspaniałe podjęcie grupy.
Halina Dyczkowska - interleones

Bardzo dziękujemy za miłe i wyrozumiałe przyjęcie nas w Parchatce.
Zespół Szkół nr 83 w Warszawie im. Marii Dąbrowskiej

Dziękujemy za wyżywienie. Szczególne podziękowania dla Pani Lidii za uwzględnienie diety w jadłospisie. Polecam wszystkim zatrzymać się zanim dotrą do Kazimierza Dolnego.
Wojciech

Kontakt

+48 81 888 43 04

+48 516 750 040

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz dane kontaktowe

Przejdź na stronę Stoku Narciarskiego PARCHATKA

Kawiarnia Rynkowa 7 - kultowa kawiarnia w Kazimierzu Dolnym

Nordic walking

Nordic walking

Rowery

Rowery

Wąwozy lessowe

Szlaki turystyczne

Off Road

Wyprawy Off Road