GODZINY OTWARCIA: PN.-CZW. od 12 do 20, PT.-SOB. od 10 do 21, NIEDZ. do 10 do 20

BasenBasen

W sezonie letnim dla Gości Karczmy Parchatka dostępny jest basen, który stanowi idealną atrakcję na gorące letnie dni. Po wizycie w basenie można zrelaksować się na ustawionych przy basenie leżakach. Natomiast dla najmłodszych przygotowany został ciekawy plac zabaw ze zjeżdżalnią.

SiatkówkaSiatkówka

Goście preferujący bardziej aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, mogą korzystać z trawiastego boiska do siatkówki.
Nordic walkingNordic walking

Okolice Karczmy Parchatka są idealnym miejscem do uprawiania nordic walkingu. Osoby zainteresowane tą formą rekreacji mogą skorzystać z oferty grupowych treningów wytrzymałościowych, szkoleń z techniki chodzenia nordic walking lub relaksujących spacerów z instruktorem.

RoweryRowery

Zachęcamy do zwiedzania pobliskich wąwozów na rowerze. Karczma Parchatka jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie i zakończenie rowerowej wycieczki. Oferujemy także możliwość wypożyczenia rowerów dla całej rodziny.


Szlaki turystyczneSzlaki turystyczne

Karczma Parchatka położona jest w malowniczych okolicach Puław i Kazimierza Dolnego. Tu krzyżują się szlaki turystyczne: czarny z Puław do Parchatki oraz niebieski z Annopola przez Kazimierz Dolny, Puławy do Dęblina. Cisza, spokój i piękno przyrody tworzą tu niepowtarzany nastrój.

Wyprawy Off RoadWyprawy Off Road

Zapewniamy niezapomniane przeżycia dla miłośników aktywnego wypoczynku. Przejażdżki samochodami terenowymi po malowniczych okolicach Parchatki i Kazimierza Dolnego będą prawdziwą atrakcją każdej imprezy integracyjnej lub firmowego pikniku.

Kontakt

+48 81 888 43 04

+48 516 750 040

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz dane kontaktowe

Przejdź na stronę Stoku Narciarskiego PARCHATKA

Kawiarnia Rynkowa 7 - kultowa kawiarnia w Kazimierzu Dolnym

Nordic walking

Nordic walking

Rowery

Rowery

Wąwozy lessowe

Szlaki turystyczne

Off Road

Wyprawy Off Road